WEDSTRIJD
21.09.22 | 1e ronde | Pia Lovric | Anna Siskova | 6-1, 6-2 | W25 Otocec | Clay |
STATISTIEKEN
Pia Lovric | Anna Siskova | |
1e Service % | 35/43 (81%) | 46/62 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/35 (60%) | 18/46 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 2/8 (25%) | 3/16 (19%) |
Benutte Breakpoints | 8/14 (57%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/62 (66%) | 20/43 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/105 (61%) | 41/105 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pia Lovric | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pia Lovric | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pia Lovric | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Pia Lovric | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pia Lovric | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pia Lovric | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pia Lovric | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pia Lovric vs. Anna Siskova - onderlinge wedstrijden
21.09.22 | 1e ronde | Pia Lovric | Anna Siskova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Otocec | Clay |
Pia Lovric form & Anna Siskova form
Pia Lovric - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 1-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Andreea Prisacariu | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-4, 6-77, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Amina Anshba | 5-7, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Kristyna Tomajkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.23 3e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 6-1, 6-71 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Zoe Crimmel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Anna Siskova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
03.09.23 Kwalif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |