WEDSTRIJD
03.11.20 | Kwalif. | Pia Lovric | Giulia Crescenzi | 6-4, 5-7, 10-6 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pia Lovric vs. Giulia Crescenzi - onderlinge wedstrijden
03.11.20 | Kwalif. | Pia Lovric | Giulia Crescenzi | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Pia Lovric form & Giulia Crescenzi form
Pia Lovric - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 1-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Andreea Prisacariu | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-4, 6-77, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Amina Anshba | 5-7, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Kristyna Tomajkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.23 3e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 6-1, 6-71 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Zoe Crimmel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Giulia Crescenzi - laatste wedstrijden
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.23 Halve finale | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - scratch | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
18.11.22 Kwartfinale | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.22 2e ronde | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |