WEDSTRIJD
23.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Pia Lovric | Tasha Cacciato | 6-1, 6-0 | W15 Cordenons | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
29.10.98, 25 Jaar
29.10.98, 25 Jaar
Pia Lovric vs. Tasha Cacciato - onderlinge wedstrijden
23.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Pia Lovric | Tasha Cacciato | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Cordenons | Clay |
Pia Lovric form & Tasha Cacciato form
Pia Lovric - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 1-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Andreea Prisacariu | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-4, 6-77, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Amina Anshba | 5-7, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Kristyna Tomajkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.23 3e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 6-1, 6-71 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Zoe Crimmel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Tasha Cacciato - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Visintini | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sabina Dadaciu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Cembranos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anali Kocevar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liya Pencheva | 0-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Kokkinis | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Simonova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Padova - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.22 Kwalif. | vs. Anet Angelika Koskel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Lola Marandel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Lovric | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Rubini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons - Clay | ||||
04.11.18 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |