WEDSTRIJD
23.09.21 | 2e ronde | Pimrada Jattavapornvanit | Honoka Kobayashi | 6-0, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Pimrada Jattavapornvanit | Honoka Kobayashi | |
1e Service % | 20/33 (61%) | 31/49 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/20 (75%) | 13/31 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/13 (77%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/49 (61%) | 8/33 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pimrada Jattavapornvanit | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pimrada Jattavapornvanit | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pimrada Jattavapornvanit | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Pimrada Jattavapornvanit | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pimrada Jattavapornvanit | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Pimrada Jattavapornvanit | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pimrada Jattavapornvanit | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pimrada Jattavapornvanit vs. Honoka Kobayashi - onderlinge wedstrijden
23.09.21 | 2e ronde | Pimrada Jattavapornvanit | Honoka Kobayashi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Pimrada Jattavapornvanit form & Honoka Kobayashi form
Pimrada Jattavapornvanit - laatste wedstrijden
W25 Chiang - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 Kwalif. | vs. Chompoothip Jandakate | 7-5, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yatawee Chimchum | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Johnnise Renaud | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Junri Namigata | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
15.04.22 Kwartfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.04.22 2e ronde | vs. Talia Gibson | 4-6, 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Indy De Vroome | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Anri Nagata | 7-5, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.22 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.10.21 Kwartfinale | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.21 2e ronde | vs. Jennifer Luikham | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.10.21 Finale | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.21 Halve finale | vs. Eszter Meri | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.21 Kwartfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.21 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.21 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.21 Kwalif. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chompoothip Jandakate | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.09.21 Kwartfinale | vs. Olga Helmi | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.21 2e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Rina Saigo | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Honoka Kobayashi - laatste wedstrijden
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sedysheva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nainika Reddy Bendram | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Joanna Garland | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Nanaka Sato | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Mio Mushika | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Natsuki Yoshimoto | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-3, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Hiromi Abe | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Riko Kikawada | 3-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Anri Nagata | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Aely Arai | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Azuna Ichioka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
24.05.23 Kwalif. | vs. Mio Mushika | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Lina Glushko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shiho Akita | 4-6, 7-62, 7-65 | wedstrijd detail |