WEDSTRIJD
29.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Plobrung Plipuech | Alana Parnaby | 6-0, 3-6, 10-7 | W25 Nonthaburi | Hard |
STATISTIEKEN
Plobrung Plipuech | Alana Parnaby | |
1e Service % | 36/53 (68%) | 37/56 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/36 (58%) | 22/37 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/17 (41%) | 4/19 (21%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/56 (54%) | 25/53 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/109 (53%) | 51/109 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Plobrung Plipuech | 0-0 | |
0-0, 0-30 | ||
1-0 | Alana Parnaby | |
0-0 | ||
Plobrung Plipuech | 2-0 | |
3-0 | Alana Parnaby | |
0-0, 15-0 | ||
Plobrung Plipuech | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Alana Parnaby | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Plobrung Plipuech | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Alana Parnaby | |
Plobrung Plipuech | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Alana Parnaby | |
0-0, 0-30 | ||
Plobrung Plipuech | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
2-3 | Alana Parnaby | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Plobrung Plipuech | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-4 | Alana Parnaby | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Plobrung Plipuech | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Alana Parnaby | |
0-0, 1-1, 2-1, 5-1, 5-4, 7-4, 8-4, 9-5, 9-6, 9-7 | ||
10-7 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Plobrung Plipuech vs. Alana Parnaby - onderlinge wedstrijden
29.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Plobrung Plipuech | Alana Parnaby | 6-0, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | W25 Nonthaburi | Hard |
Plobrung Plipuech form & Alana Parnaby form
Plobrung Plipuech - laatste wedstrijden
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-0, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Mei Xu Wu | 6-4, Mei Xu Wu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Watsachol Sawatdee | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Likhitha Kalava | 6-3, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
12.08.18 Kwalif. | vs. Lou Brouleau | 2-6, 6-3, 0-5, - Plobrung Plipuech - scratch | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natasha Palha | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
04.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
15.08.17 1e ronde | vs. Chin-Wei Chan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
07.08.17 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jiaxue Zang | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Michiru Furuya | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.11.16 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 7-63, 3-6, 1-4, - Plobrung Plipuech - scratch | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
23.11.16 2e ronde | vs. Varunya Wongteanchai | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.16 1e ronde | vs. Komola Umarova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
21.10.16 Halve finale | vs. Natalija Stevanovic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.10.16 Kwartfinale | vs. Di Zhao | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.10.16 2e ronde | vs. Madison Bourguignon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.10.16 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
10.10.16 Kwalif. | vs. Shuyue Ma | 4-6, 3-4, - Plobrung Plipuech - scratch | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
06.10.16 Kwartfinale | vs. Hanyu Guo | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.16 2e ronde | vs. Jiaxi Lu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.16 1e ronde | vs. Yuenu Li | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.09.16 1e ronde | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.16 Kwalif. | vs. Yixuan Li | 5-7, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
22.09.16 Kwartfinale | vs. Xinyu Gao | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.16 2e ronde | vs. Miyabi Inoue | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Alana Parnaby - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Laquisa Khan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 7-62, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sarah Rokusek | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Kisa Yoshioka | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | Laquisa Khan - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Jade Otway | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Erika Sema | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Talia Gibson | 7-67, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Elicia Kim | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Taylah Preston | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Lily Fairclough | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Tenika Mcgiffin | 6-77, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Nithesa Selvaraj | 5-7, 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |