WEDSTRIJD
10.11.20 | Kwalif. | Polina Bakhmutkina | Laure Line Glaude | 6-0, 3-6, 10-7 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Polina Bakhmutkina | Laure Line Glaude | |
1e Service % | 31/47 (66%) | 37/69 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/31 (68%) | 22/37 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 10/32 (31%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/69 (54%) | 17/47 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 0 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Laure Line Glaude | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Polina Bakhmutkina | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Polina Bakhmutkina | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Laure Line Glaude | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Polina Bakhmutkina | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Laure Line Glaude | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Polina Bakhmutkina | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Polina Bakhmutkina | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
26.08.01, 22 Jaar
26.08.01, 22 Jaar
Polina Bakhmutkina vs. Laure Line Glaude - onderlinge wedstrijden
10.11.20 | Kwalif. | Polina Bakhmutkina | Laure Line Glaude | 6-0, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Polina Bakhmutkina form & Laure Line Glaude form
Polina Bakhmutkina - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Laure Line Glaude - laatste wedstrijden
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.20 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.20 Kwalif. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |