WEDSTRIJD
10.03.23 | Kwartfinale | Polina Iatcenko | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 6-4 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Polina Iatcenko | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
1e Service % | 44/72 (61%) | 46/71 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/44 (57%) | 17/46 (37%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/28 (39%) | 12/25 (48%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/71 (59%) | 36/72 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/143 (55%) | 65/143 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Iatcenko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Iatcenko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Polina Iatcenko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
4-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Polina Iatcenko | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Polina Iatcenko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polina Iatcenko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Polina Iatcenko | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Polina Iatcenko | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Polina Iatcenko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Polina Iatcenko vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz - onderlinge wedstrijden
10.03.23 | Kwartfinale | Polina Iatcenko | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Polina Iatcenko form & Lamis Alhussein Abdel Aziz form
Polina Iatcenko - laatste wedstrijden
Lamis Alhussein Abdel Aziz - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |