WEDSTRIJD
02.03.23 | 2e ronde | Polina Kudermetova | Ella Seidel | 6-1, 6-1 | W40 Astana | I. hard |
STATISTIEKEN
Polina Kudermetova | Ella Seidel | |
1e Service % | 26/46 (57%) | 26/47 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/26 (77%) | 19/26 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/20 (60%) | 3/21 (14%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/47 (53%) | 14/46 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 4 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ella Seidel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Polina Kudermetova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ella Seidel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Kudermetova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ella Seidel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polina Kudermetova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ella Seidel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Polina Kudermetova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ella Seidel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polina Kudermetova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ella Seidel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Kudermetova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Ella Seidel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Polina Kudermetova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Polina Kudermetova vs. Ella Seidel - onderlinge wedstrijden
02.03.23 | 2e ronde | Polina Kudermetova | Ella Seidel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W40 Astana | I. hard |
Polina Kudermetova form & Ella Seidel form
Polina Kudermetova - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 3-0, Noma Akugue Noha - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Eri Shimizu | 7-62, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Michika Ozeki | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 7-65, 1-5, - Polina Kudermetova - scratch | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-74, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Ella Seidel - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Celine Naef | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Magali Kempen | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Sara Errani | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Jones | 6-3, 6-75, 4-4, Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Maya Joint | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Petra Hule | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Sofya Lansere | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 7-66, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 7-65, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |