WEDSTRIJD
03.09.19 | 1e ronde | Polina Kudermetova | Romana Cisovska | 4-6, 6-3, 6-3 | U.S. Open | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Polina Kudermetova vs. Romana Cisovska - onderlinge wedstrijden
11.11.20 | 1e ronde | Polina Kudermetova | Romana Cisovska | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
03.09.19 | 1e ronde | Polina Kudermetova | Romana Cisovska | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | U.S. Open | Hard |
Polina Kudermetova form & Romana Cisovska form
Polina Kudermetova - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 3-0, Noma Akugue Noha - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Eri Shimizu | 7-62, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Michika Ozeki | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 7-65, 1-5, - Polina Kudermetova - scratch | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-74, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Romana Cisovska - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Nguyen | 6-1, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Waco - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Fangran Tian | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 2-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 0-3, - Romana Cisovska - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-0, 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Vanda Vargova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Budapest - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
10.09.21 Kwartfinale | vs. Julia Terziyska | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Daria Shalamanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Melania Delai | 1-6, 0-3, - Romana Cisovska - scratch | wedstrijd detail |