WEDSTRIJD
18.04.21 | Finale | Polona Hercog | Clara Burel | - niet aangetreden | W60 Oeiras | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Polona Hercog vs. Clara Burel - onderlinge wedstrijden
18.04.21 | Finale | Polona Hercog | Clara Burel | Clara Burel - niet aangetreden | wedstrijd detail | W60 Oeiras | Clay |
Polona Hercog form & Clara Burel form
Polona Hercog - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Timea Babos | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 7-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 Finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
02.12.23 Kwartfinale | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Mayar Sherif | 7-611, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Clara Burel - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Cori Gauff | 6-2, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Eva Lys | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Donna Vekic | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Oceane Dodin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Jessica Pegula | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 3e ronde | vs. Victoria Azarenka | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Dayana Yastremska | 6-73, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Elise Mertens | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-0, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 3e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Karolina Pliskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |