WEDSTRIJD
15.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Polona Hercog | Xiaodi You | 6-3, 6-3 | Dubai | Hard |
STATISTIEKEN
Polona Hercog | Xiaodi You | |
1e Service % | 25/60 (42%) | 33/63 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/25 (84%) | 16/33 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/35 (43%) | 12/30 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/63 (56%) | 24/60 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/123 (58%) | 52/123 (42%) |
Dubbele fouten | 10 | 5 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Polona Hercog | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Polona Hercog | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Polona Hercog | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Polona Hercog | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Polona Hercog | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Polona Hercog | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Polona Hercog | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Polona Hercog | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Polona Hercog | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Polona Hercog vs. Xiaodi You - onderlinge wedstrijden
15.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Polona Hercog | Xiaodi You | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Dubai | Hard |
Polona Hercog form & Xiaodi You form
Polona Hercog - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Timea Babos | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 7-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - scratch | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 Finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
02.12.23 Kwartfinale | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Mayar Sherif | 7-611, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Xiaodi You - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail |