WEDSTRIJD
12.10.18 | Halve finale | Pranjala Yadlapalli | Julia Terziyska | 6-2, 6-3 | Lagos | Hard |
STATISTIEKEN
Pranjala Yadlapalli | Julia Terziyska | |
1e Service % | 29/51 (57%) | 35/65 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/29 (79%) | 22/35 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/22 (59%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/65 (51%) | 15/51 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/116 (59%) | 47/116 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pranjala Yadlapalli | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Julia Terziyska | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
Pranjala Yadlapalli | 1-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Julia Terziyska | |
Pranjala Yadlapalli | 3-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Pranjala Yadlapalli | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Julia Terziyska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-2 | Julia Terziyska | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Pranjala Yadlapalli | 0-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Pranjala Yadlapalli | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Julia Terziyska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-1 | Julia Terziyska | |
Pranjala Yadlapalli | 3-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Pranjala Yadlapalli | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Julia Terziyska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pranjala Yadlapalli | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Pranjala Yadlapalli | 5-3 | |
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pranjala Yadlapalli vs. Julia Terziyska - onderlinge wedstrijden
12.10.18 | Halve finale | Pranjala Yadlapalli | Julia Terziyska | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Lagos | Hard |
Pranjala Yadlapalli form & Julia Terziyska form
Pranjala Yadlapalli - laatste wedstrijden
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Vanshita Pathania | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
29.03.22 1e ronde | vs. Yuki Naito | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.22 1e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
30.12.21 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.12.21 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Pune - Hard | ||||
21.12.21 1e ronde | vs. Farhat Aleen Qamar | 2-6, 1-1, - Pranjala Yadlapalli - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Solapur - Hard | ||||
10.12.21 Kwartfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.12.21 2e ronde | vs. Sai Chamarthi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.12.21 1e ronde | vs. Kashish Bhatia | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bengaluru - Hard | ||||
05.12.21 Finale | vs. Sowjanya Bavisetti | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.21 Halve finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.12.21 Kwartfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-73, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.12.21 2e ronde | vs. Yubarani Banerjee | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Kayla Day | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Dana Guzman | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
08.10.21 Kwartfinale | vs. Katie Swan | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.10.21 2e ronde | vs. Maria Kozyreva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
04.07.20 1e ronde | vs. Amy Stevens | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Yue Yuan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-1, - Pranjala Yadlapalli - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Namangan - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 3-4, - Pranjala Yadlapalli - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Andijan - Hard | ||||
28.04.19 Finale | vs. Kamilla Rakhimova | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.04.19 Halve finale | vs. Maryna Chernyshova | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail |
Julia Terziyska - laatste wedstrijden
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Edda Mamedova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Galena Krastenova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 5-7, 1-5, - Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Gergana Topalova | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Linn Puls | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Macon - I. hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 1-2, - Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.22 Halve finale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-5, - Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.22 Kwartfinale | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
17.11.22 2e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 2-3, - Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Magali Kempen | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.22 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |