WEDSTRIJD
17.09.21 | Kwartfinale | Punnin Kovapitukted | Anna Ureke | 6-1, 4-6, 7-65 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Punnin Kovapitukted | Anna Ureke | |
1e Service % | 74/88 (84%) | 73/96 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/74 (64%) | 39/73 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/14 (36%) | 8/23 (35%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 5/7 (71%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/96 (51%) | 36/88 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/184 (55%) | 83/184 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Punnin Kovapitukted | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Punnin Kovapitukted | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Punnin Kovapitukted | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Punnin Kovapitukted | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Punnin Kovapitukted | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Punnin Kovapitukted | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Punnin Kovapitukted | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Punnin Kovapitukted | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Punnin Kovapitukted | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Punnin Kovapitukted | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Punnin Kovapitukted | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Punnin Kovapitukted | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Punnin Kovapitukted | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Punnin Kovapitukted | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Punnin Kovapitukted | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Punnin Kovapitukted vs. Anna Ureke - onderlinge wedstrijden
17.09.21 | Kwartfinale | Punnin Kovapitukted | Anna Ureke | 6-1, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Punnin Kovapitukted form & Anna Ureke form
Punnin Kovapitukted - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Alana Subasic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Yuki Naito | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Miho Kuramochi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Cetinay | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Jessie Aney | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Naho Sato | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Isabel Pascual Montalvo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Shuoran Wang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Aunchisa Chanta | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Yifan Sun | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Laura Cilekova | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Anna Ureke - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
15.04.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
06.04.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |