WEDSTRIJD
23.07.19 | Kwalif. | Punnin Kovapitukted | Riya Bhatia | 6-4, 6-2 | W25 Nonthaburi | Hard |
STATISTIEKEN
Punnin Kovapitukted | Riya Bhatia | |
1e Service % | 31/55 (56%) | 36/62 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/31 (68%) | 22/36 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/24 (58%) | 8/26 (31%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/62 (52%) | 20/55 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 0 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Punnin Kovapitukted | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-0 | Riya Bhatia | |
0-0 | ||
Punnin Kovapitukted | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
Punnin Kovapitukted | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Riya Bhatia | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Punnin Kovapitukted | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Riya Bhatia | |
0-0, 15-15 | ||
Punnin Kovapitukted | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Riya Bhatia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Punnin Kovapitukted | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
Punnin Kovapitukted | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Riya Bhatia | |
0-0, 0-15 | ||
Punnin Kovapitukted | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
3-2 | Riya Bhatia | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Punnin Kovapitukted | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Riya Bhatia | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Punnin Kovapitukted vs. Riya Bhatia - onderlinge wedstrijden
23.07.19 | Kwalif. | Punnin Kovapitukted | Riya Bhatia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Nonthaburi | Hard |
Punnin Kovapitukted form & Riya Bhatia form
Punnin Kovapitukted - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Alana Subasic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Yuki Naito | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Miho Kuramochi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Cetinay | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Jessie Aney | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Naho Sato | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Isabel Pascual Montalvo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Shuoran Wang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Aunchisa Chanta | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Yifan Sun | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Laura Cilekova | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Riya Bhatia - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-78, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Anjali Rathi | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Rada Zolotareva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Iuliia Iudenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Daria Frayman | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hannah Hafez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Sayaka Ishii | - Riya Bhatia - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail |