WEDSTRIJD
18.07.21 | Kwalif. | Qinwen Zheng | Melania Delai | 6-2, 6-1 | Palermo | Clay |
STATISTIEKEN
Qinwen Zheng | Melania Delai | |
1e Service % | 25/41 (61%) | 33/51 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/25 (76%) | 16/33 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/51 (55%) | 11/41 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Melania Delai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Qinwen Zheng | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Melania Delai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Qinwen Zheng | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Melania Delai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Qinwen Zheng | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Melania Delai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Qinwen Zheng | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Melania Delai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Qinwen Zheng | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
2-0 | Melania Delai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Qinwen Zheng | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Melania Delai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Qinwen Zheng | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Melania Delai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Qinwen Zheng vs. Melania Delai - onderlinge wedstrijden
18.07.21 | Kwalif. | Qinwen Zheng | Melania Delai | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Palermo | Clay |
27.08.20 | Kwartfinale | Qinwen Zheng | Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Cordenons | Clay |
Qinwen Zheng form & Melania Delai form
Qinwen Zheng - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 3e ronde | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 6-3, 1-0, Katerina Siniakova - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Yue Yuan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 3e ronde | vs. Anastasia Potapova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 2e ronde | vs. Nao Hibino | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
14.02.24 3e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 2e ronde | vs. Magda Linette | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
27.01.24 Finale | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 Halve finale | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 Kwartfinale | vs. Anna Kalinskaya | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 4e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Yafan Wang | 6-4, 2-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
03.01.24 Kwartfinale | vs. Iga Swiatek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 | vs. Olga Danilovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Marketa Vondrousova | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-711, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Lin Zhu | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.10.23 | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 | vs. Donna Vekic | 6-4, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Elena Rybakina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
06.09.23 Kwartfinale | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 4e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Melania Delai - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Chia Yi Tsao | 6-73, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Rao | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Audrey Albie | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Brandy Walker | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 7-65, 11-13 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Forcisi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Denisa Elena Plesa | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Michel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Dadaciu | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail |