WEDSTRIJD
09.03.23 | 2e ronde | Radka Zelnickova | Julia Grabher | 6-4, 6-0 | W60 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
Radka Zelnickova | Julia Grabher | |
1e Service % | 39/47 (83%) | 39/65 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/39 (74%) | 22/39 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/8 (50%) | 9/26 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/65 (52%) | 14/47 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/112 (60%) | 45/112 (40%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Radka Zelnickova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Radka Zelnickova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Radka Zelnickova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Julia Grabher | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Radka Zelnickova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Julia Grabher | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Radka Zelnickova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Radka Zelnickova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Radka Zelnickova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Julia Grabher | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Radka Zelnickova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Julia Grabher | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Radka Zelnickova vs. Julia Grabher - onderlinge wedstrijden
09.03.23 | 2e ronde | Radka Zelnickova | Julia Grabher | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Trnava | I. hard |
12.02.20 | 1e ronde | Julia Grabher | Radka Zelnickova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Trnava | I. hard |
Radka Zelnickova form & Julia Grabher form
Radka Zelnickova - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Evialina Laskevich | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Johanna Silva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Amelia Waligora | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Petkovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 4-2, Elena Milovanovic - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mingge Xu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Audrey Albie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 Halve finale | vs. Tereza Valentova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Hina Inoue | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 2-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Vasanti Shinde | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Salma Drugdova | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Nina Vargova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Julia Grabher - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
22.08.23 2e ronde | vs. Lin Zhu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.23 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 1-2, - Julia Grabher - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
27.05.23 Finale | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Halve finale | vs. Julia Riera | 6-1, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Martina Trevisan | 6-3, Martina Trevisan - scratch | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Ysaline Bonaventure | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
14.05.23 3e ronde | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.05.23 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 7-64, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Lauren Davis | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Hard | ||||
15.04.23 | vs. Jessica Pegula | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |