WEDSTRIJD
16.12.20 | 1e ronde | Ralitsa Alexandrova | Saki Imamura | 7-63, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Ralitsa Alexandrova | Saki Imamura | |
1e Service % | 41/77 (53%) | 50/84 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/41 (56%) | 23/50 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/36 (42%) | 15/34 (44%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/84 (55%) | 39/77 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/161 (52%) | 77/161 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Saki Imamura | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ralitsa Alexandrova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Saki Imamura | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ralitsa Alexandrova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Saki Imamura | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ralitsa Alexandrova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Saki Imamura | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ralitsa Alexandrova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Saki Imamura | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ralitsa Alexandrova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Saki Imamura | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ralitsa Alexandrova | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Saki Imamura | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Saki Imamura | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
0-1 | Saki Imamura | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ralitsa Alexandrova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Saki Imamura | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ralitsa Alexandrova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Saki Imamura | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ralitsa Alexandrova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Saki Imamura | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ralitsa Alexandrova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Bulgaria
17.11.02, 21 Jaar
17.11.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ralitsa Alexandrova vs. Saki Imamura - onderlinge wedstrijden
16.12.20 | 1e ronde | Ralitsa Alexandrova | Saki Imamura | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ralitsa Alexandrova form & Saki Imamura form
Ralitsa Alexandrova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mahya Khodaverdi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.11.21 Kwalif. | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amelia Tarasova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dila Beril Guclu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.10.21 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.10.21 Kwalif. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elif Albayrak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 7-5, 13-11 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 4-6, 6-2, 12-14 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Angelika Shapovalova | 6-2, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.20 Kwalif. | vs. Mariia Bergen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alara Ayaz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.12.20 2e ronde | vs. Diane Parry | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.12.20 1e ronde | vs. Saki Imamura | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail |
Saki Imamura - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Lea Ma | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.03.24 Kwalif. | vs. Lizette Cabrera | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Gaeul Jang | 5-7, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Xinxin Yao | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-72, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Yun Li | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |