WEDSTRIJD
10.09.19 | 1e ronde | Raluca Georgiana Serban | Maia Lumsden | 6-4, - scratch | W60 Meitar | Hard |
STATISTIEKEN
Raluca Georgiana Serban | Maia Lumsden | |
1e Service % | 23/34 (68%) | 20/35 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/23 (70%) | 14/20 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/11 (64%) | 6/15 (40%) |
Benutte Breakpoints | 1/3 (33%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 15/35 (43%) | 11/34 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 38/69 (55%) | 31/69 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Maia Lumsden | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Raluca Georgiana Serban | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0 | ||
3-3 | Maia Lumsden | |
0-0 | ||
Raluca Georgiana Serban | 4-3 | |
5-3 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Raluca Georgiana Serban | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Maia Lumsden | |
0-0 | ||
et. | Maia Lumsden | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Raluca Georgiana Serban vs. Maia Lumsden - onderlinge wedstrijden
10.09.19 | 1e ronde | Raluca Georgiana Serban | Maia Lumsden | 6-4, Maia Lumsden - scratch | wedstrijd detail | W60 Meitar | Hard |
Raluca Georgiana Serban form & Maia Lumsden form
Raluca Georgiana Serban - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ryser | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Audrey Albie | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Panna Udvardy | 6-76, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Hailey Baptiste | 6-75, 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-1, 4-6, 1-4, - Raluca Georgiana Serban - scratch | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail |
Maia Lumsden - laatste wedstrijden
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Maribor - I. hard | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Ricany - I. hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
15.02.23 2e ronde | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
10.02.23 Kwartfinale | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.22 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
07.10.22 Kwartfinale | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail |