WEDSTRIJD
21.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Raluca Georgiana Serban | Seven Oral | 6-0, 6-0 | W100+H Dubai | Hard |
STATISTIEKEN
Raluca Georgiana Serban | Seven Oral | |
1e Service % | 17/32 (53%) | 15/34 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/17 (94%) | 6/15 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/15 (60%) | 3/19 (16%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/34 (74%) | 7/32 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 50/66 (76%) | 16/66 (24%) |
Dubbele fouten | 2 | 11 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Seven Oral | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Seven Oral | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Seven Oral | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Seven Oral | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Seven Oral | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Seven Oral | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
02.06.92, 31 Jaar
02.06.92, 31 Jaar
Raluca Georgiana Serban vs. Seven Oral - onderlinge wedstrijden
21.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Raluca Georgiana Serban | Seven Oral | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W100+H Dubai | Hard |
Raluca Georgiana Serban form & Seven Oral form
Raluca Georgiana Serban - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ryser | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Audrey Albie | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Panna Udvardy | 6-76, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Hailey Baptiste | 6-75, 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-1, 4-6, 1-4, - Raluca Georgiana Serban - scratch | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail |
Seven Oral - laatste wedstrijden
W25 Pretoria - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Bektas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dora Olgungul | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.02.18 1e ronde | vs. Agnes Bukta | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dainah Cameron | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
11.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Veselinovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Artvin - Hard | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Muazzez Demirci | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
28.02.17 1e ronde | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 0-4, - Seven Oral - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
20.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ebru Zeynep Yazgan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.17 Kwalif. | vs. Maryna Chernyshova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
13.02.17 Kwalif. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Alina Tincu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
06.02.17 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
30.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Arnold | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
23.01.17 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
16.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nevena Georgieva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
11.01.17 1e ronde | vs. Alena Fomina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
19.04.16 1e ronde | vs. Aline Thommen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
22.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oreshkina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.02.16 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
10.02.16 1e ronde | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
18.01.16 1e ronde van de kwal. | vs. Shoval Fanani | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
13.01.16 1e ronde | vs. Emma Ek | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
23.11.15 1e ronde | vs. Sofia Kvatsabaia | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
16.11.15 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Sommer | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |