INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ramu Ueda vs. Lisa Mays - onderlinge wedstrijden
30.10.17 | 2e ronde van de kwal. | Ramu Ueda | Lisa Mays | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Canberra | Hard |
02.10.17 | 2e ronde van de kwal. | Ramu Ueda | Lisa Mays | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Toowoomba | Hard |
18.09.17 | 2e ronde van de kwal. | Ramu Ueda | Lisa Mays | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Penrith | Hard |
Ramu Ueda form & Lisa Mays form
Ramu Ueda - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
25.05.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - scratch | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Lisa Mays - laatste wedstrijden
W25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Meshkatolzahra Safi | 6-1, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Elena Karner | 6-3, 5-7, - Lisa Mays - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.04.23 Finale | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Teja Tirunelveli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Sara Nayar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Zara Brankovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. En Shuo Liang | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-4, 5-2, Destanee Aiava - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Zara Larke | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Monique Barry | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
21.12.22 2e ronde | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Vivian Yang | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail |