WEDSTRIJD
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Ramu Ueda | Rhiann Newborn | 3-6, 6-2, 12-10 | W60 Honolulu | Hard |
STATISTIEKEN
Ramu Ueda | Rhiann Newborn | |
1e Service % | 42/67 (63%) | 35/72 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/42 (48%) | 22/35 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/25 (72%) | 16/37 (43%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/72 (47%) | 29/67 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/139 (52%) | 67/139 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 10 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ramu Ueda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
1-0 | Rhiann Newborn | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
1-2 | Rhiann Newborn | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Ramu Ueda | 1-3 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-3 | Rhiann Newborn | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ramu Ueda | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Rhiann Newborn | |
0-0, 15-0 | ||
Ramu Ueda | 3-5 | |
0-0 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Rhiann Newborn | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Ramu Ueda | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Rhiann Newborn | |
0-0, 15-0 | ||
Ramu Ueda | 3-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Rhiann Newborn | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Ramu Ueda | 4-1 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
4-2 | Rhiann Newborn | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Ramu Ueda | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
3 | ||
12-10 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ramu Ueda vs. Rhiann Newborn - onderlinge wedstrijden
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Ramu Ueda | Rhiann Newborn | 3-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | W60 Honolulu | Hard |
Ramu Ueda form & Rhiann Newborn form
Ramu Ueda - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
25.05.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - scratch | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Rhiann Newborn - laatste wedstrijden
W35 Spring - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Malkia Ngounoue | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Jessica Failla | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Sabrina Moreno Rodriguez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Lexington Reed | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - I. hard | ||||
09.11.23 Kwartfinale | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Lucia De Santa Ana | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Shria Atturu | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayana Akli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
17.06.23 Halve finale | vs. Allie Kiick | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Gabriella Price | 4-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Eryn Cayetano | 7-5, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Katie Codd | 6-3, 2-1, Katie Codd - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Huntsville - Clay | ||||
27.05.23 Halve finale | vs. Dj Bennett | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Kwartfinale | vs. Brianna Baldi | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Katie Codd | 1-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Kelly Williford | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dj Bennett | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Riya Bhatia | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Pinson | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Spring - Hard | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |