WEDSTRIJD
16.07.19 | 1e ronde | Ramu Ueda | Ying Zhang | 7-5, 6-3 | W25 Qujing | I. hard |
STATISTIEKEN
Ramu Ueda | Ying Zhang | |
1e Service % | 41/66 (62%) | 31/61 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/41 (66%) | 21/31 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/25 (48%) | 9/30 (30%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/61 (51%) | 27/66 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/127 (55%) | 57/127 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 3 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ramu Ueda | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
2-2 | Ying Zhang | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Ramu Ueda | 2-3 | |
0-0, 0-30 | ||
3-3 | Ying Zhang | |
0-0 | ||
Ramu Ueda | 4-3 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
5-3 | Ying Zhang | |
0-0 | ||
Ramu Ueda | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ramu Ueda | 6-5 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Ying Zhang | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ramu Ueda | 1-0 | |
0-0, 40-0, 40-15, 40-40 | ||
Ramu Ueda | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ramu Ueda | 4-2 | |
0-0, 0-15 | ||
Ramu Ueda | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15 | ||
6-3 | Ying Zhang | |
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ramu Ueda vs. Ying Zhang - onderlinge wedstrijden
16.07.19 | 1e ronde | Ramu Ueda | Ying Zhang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Qujing | I. hard |
04.01.16 | 1e ronde van de kwal. | Ying Zhang | Ramu Ueda | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | Hong Kong | Hard |
Ramu Ueda form & Ying Zhang form
Ramu Ueda - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
25.05.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - scratch | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Ying Zhang - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
17.12.23 Kwalif. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yilin Zheng | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shuchi Chen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nagomi Higashitani | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail |