WEDSTRIJD
28.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Rania Azziz | Melis Ayda Uyar | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
France
29.09.01, 22 Jaar
29.09.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
01.02.03, 21 Jaar
01.02.03, 21 Jaar
Rania Azziz vs. Melis Ayda Uyar - onderlinge wedstrijden
28.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Rania Azziz | Melis Ayda Uyar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Rania Azziz form & Melis Ayda Uyar form
Rania Azziz - laatste wedstrijden
W15 Casablanca - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oumaima Aziz | 0-2, - Rania Azziz - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Gloriana Nahum | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Florentine Dekkers | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Aix - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 0-6, 0-3, - Rania Azziz - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 Kwalif. | vs. Elsa Wan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Fornasieri | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 Kwalif. | vs. Tamari Gagoshidze | 7-5, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivania Martinich | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 0-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.01.20 Kwalif. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pervinca Curci | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-1, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.01.20 Kwalif. | vs. Katie Morton | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.01.20 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 7-64, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Viktoriia Dema | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.12.19 Kwalif. | vs. Lena Delfosse | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nour Gueblaoui | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Cristina Elena Tiglea | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Velcea | 3-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail |
Melis Ayda Uyar - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |