WEDSTRIJD
19.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Ranim Rassil | Niditra Rajmohan | 6-4, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Tunisia
21.08.06, 17 Jaar
21.08.06, 17 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
13.01.99, 25 Jaar
13.01.99, 25 Jaar
Ranim Rassil vs. Niditra Rajmohan - onderlinge wedstrijden
19.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Ranim Rassil | Niditra Rajmohan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Ranim Rassil form & Niditra Rajmohan form
Ranim Rassil - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
09.04.24 Kwalif. | vs. Matilde Mariani | 6-0, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 2-6, 6-0, 14-12 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katie Dyson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Alice Tubello | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Golubkova | 1-6, 7-64, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 Kwalif. | vs. Francesca Covi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elyana Moonen | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiba Heni | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Anastasia Sukhotina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Traverso | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nadine Abid | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Voznyak | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexa Volkov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Yara Alhogbani | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Tasnim Ismail | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mey Ayari | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Viola Turini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Isabella Harvison | 7-5, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rituparna Nayak | 6-1, 4-1, Rituparna Nayak - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislava Andreevskaya | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Gala Arangio | 4-6, 6-4, 14-12 | wedstrijd detail |
Niditra Rajmohan - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kavya Khirwar | 6-3, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yosita Sriporn | 6-73, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kotistha Modak | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sedysheva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
18.12.23 Kwalif. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-0, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cynthia Wanjala | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Matilde Mariani | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanjitha Ramesh Ramesh | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Yu Che | 1-6, 0-2, - Niditra Rajmohan - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Yanan Hou | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Viera Deeperm | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Surabhi Srinivas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camila Rodero | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julieta Estable | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hana Gamracy | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
02.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Kowalczyk | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmani Guichard | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Carolina Xavier Laydner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Alejandra Piotti | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Singapore - Hard | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Min Liu | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kavya Khirwar | 1-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Kashish Bhatia | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Riya Uboveja | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Sahira Singh | 6-4, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail |