WEDSTRIJD
27.11.21 | Kwartfinale | Raveena Kingsley | Berta Bonardi | 6-2, 4-6, 6-1 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Raveena Kingsley | Berta Bonardi | |
1e Service % | 64/81 (79%) | 56/85 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/64 (70%) | 31/56 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/17 (35%) | 13/29 (45%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/85 (48%) | 30/81 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/166 (55%) | 74/166 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Raveena Kingsley | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Raveena Kingsley | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Raveena Kingsley | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Raveena Kingsley | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Raveena Kingsley | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Raveena Kingsley | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Raveena Kingsley | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Raveena Kingsley | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Raveena Kingsley | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
Raveena Kingsley | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Raveena Kingsley | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Raveena Kingsley | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Raveena Kingsley | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Raveena Kingsley vs. Berta Bonardi - onderlinge wedstrijden
27.11.21 | Kwartfinale | Raveena Kingsley | Berta Bonardi | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Raveena Kingsley form & Berta Bonardi form
Raveena Kingsley - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kichenok | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Amy Zhu | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Julieta Estable | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Victoria Flores | 6-0, 6-70, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Hina Inoue | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 3e ronde | vs. Jenna Defalco | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Chloe Beck | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Kallista Liu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ena Koike | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kozyreva | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
16.09.23 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oksana Kalashnikova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Alana Smith | 4-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Chhiv | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Kylie Mckenzie | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 5-7, - Raveena Kingsley - scratch | wedstrijd detail |
Berta Bonardi - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-71, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 7-5, Sabastiani Leon - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Anna Maria Fedotova | 5-7, 1-4, - Berta Bonardi - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Flores | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Sol Rabin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Shuqian Xu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Amy Zhu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Reza Timmerman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Caterina Odorizzi | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 6-73, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Zyryanova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |