WEDSTRIJD
01.08.20 | 1e ronde | Rebecca Sramkova | Eszter Meri | 6-1, 1-6, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Eszter Meri | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 1-0 | |
0-0, 15-15 | ||
1-1 | Eszter Meri | |
0-0 | ||
Rebecca Sramkova | 2-1 | |
3-1 | Eszter Meri | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Rebecca Sramkova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
5-1 | Eszter Meri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Rebecca Sramkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Eszter Meri | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40 | ||
Rebecca Sramkova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Eszter Meri | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Rebecca Sramkova | 0-4 | |
0-0 | ||
1-4 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Rebecca Sramkova | 1-5 | |
0-0 | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Eszter Meri | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Eszter Meri | |
0-0 | ||
Rebecca Sramkova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Eszter Meri | |
0-0 | ||
Rebecca Sramkova | 5-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Eszter Meri | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rebecca Sramkova vs. Eszter Meri - onderlinge wedstrijden
25.03.21 | 2e ronde | Rebecca Sramkova | Eszter Meri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Bratislava | I. hard |
01.08.20 | 1e ronde | Rebecca Sramkova | Eszter Meri | 6-1, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Rebecca Sramkova form & Eszter Meri form
Rebecca Sramkova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-74, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Heather Watson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 2-0, Natalija Stevanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-3, - Rebecca Sramkova - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Jana Fett | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-62, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Eszter Meri - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - scratch | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |