WEDSTRIJD
24.05.23 | 2e ronde | Rebecca Sramkova | Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 7-5 | W40 Otocec | Clay |
STATISTIEKEN
Rebecca Sramkova | Ilinca Dalina Amariei | |
1e Service % | 41/71 (58%) | 43/58 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/41 (71%) | 21/43 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/30 (43%) | 7/15 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/58 (52%) | 29/71 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/129 (56%) | 57/129 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Rebecca Sramkova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Rebecca Sramkova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Rebecca Sramkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rebecca Sramkova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rebecca Sramkova vs. Ilinca Dalina Amariei - onderlinge wedstrijden
24.05.23 | 2e ronde | Rebecca Sramkova | Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W40 Otocec | Clay |
Rebecca Sramkova form & Ilinca Dalina Amariei form
Rebecca Sramkova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-74, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Heather Watson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 2-0, Natalija Stevanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-3, - Rebecca Sramkova - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Jana Fett | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-62, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Ilinca Dalina Amariei - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |