WEDSTRIJD
01.03.23 | 1e ronde | Rebecca Sramkova | Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-73, 6-2 | W60 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
Rebecca Sramkova | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
1e Service % | 55/83 (66%) | 77/109 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/55 (84%) | 53/77 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/28 (46%) | 11/32 (34%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/109 (41%) | 24/83 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 104/192 (54%) | 88/192 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 10 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Rebecca Sramkova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
4-4 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Rebecca Sramkova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
0-0 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rebecca Sramkova vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 1e ronde | Rebecca Sramkova | Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Trnava | I. hard |
Rebecca Sramkova form & Ylona-Georgiana Ghioroaie form
Rebecca Sramkova - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Tauson | 7-66, Clara Tauson - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-74, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Heather Watson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 2-0, Natalija Stevanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-3, - Rebecca Sramkova - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ylona-Georgiana Ghioroaie - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |