WEDSTRIJD
15.07.21 | 2e ronde | Rebeka Masarova | Angela Fita Boluda | 2-6, 7-5, 6-0 | W60 Vitoria | Hard |
STATISTIEKEN
Rebeka Masarova | Angela Fita Boluda | |
1e Service % | 47/66 (71%) | 53/83 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/47 (68%) | 32/53 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 13/30 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/83 (46%) | 24/66 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/149 (54%) | 69/149 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Rebeka Masarova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Rebeka Masarova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Rebeka Masarova | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-4 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Rebeka Masarova | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-5 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Rebeka Masarova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rebeka Masarova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Rebeka Masarova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Rebeka Masarova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Rebeka Masarova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Rebeka Masarova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Rebeka Masarova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rebeka Masarova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rebeka Masarova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rebeka Masarova vs. Angela Fita Boluda - onderlinge wedstrijden
22.09.21 | 1e ronde | Angela Fita Boluda | Rebeka Masarova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W80 Valencia | Clay |
15.07.21 | 2e ronde | Rebeka Masarova | Angela Fita Boluda | 2-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Vitoria | Hard |
13.11.18 | 1e ronde | Rebeka Masarova | Angela Fita Boluda | 5-0, Angela Fita Boluda - scratch | wedstrijd detail | Castellon | Clay |
Rebeka Masarova form & Angela Fita Boluda form
Rebeka Masarova - laatste wedstrijden
Oeiras - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Francesca Jones | 6-75, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
07.04.24 Finale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.04.24 Halve finale | vs. Olga Danilovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.04.24 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
14.03.24 Kwartfinale | vs. Greetje Minnen | 6-72, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Emina Bektas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Linda Fruhvirtova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Heather Watson | 6-3, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yulia Putintseva | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Petra Martic | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.23 Rubber 1 | vs. Marina Stakusic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Angela Fita Boluda - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
11.11.23 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Halve finale | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - scratch | wedstrijd detail |