INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rebeka Masarova vs. Tamira Paszek - onderlinge wedstrijden
03.11.20 | Kwalif. | Rebeka Masarova | Tamira Paszek | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Rebeka Masarova form & Tamira Paszek form
Rebeka Masarova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
14.03.24 Kwartfinale | vs. Greetje Minnen | 6-72, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Emina Bektas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Linda Fruhvirtova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Heather Watson | 6-3, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yulia Putintseva | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Petra Martic | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.23 Rubber 1 | vs. Marina Stakusic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-1, 2-6, 0-1, - Rebeka Masarova - scratch | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
21.09.23 Kwartfinale | vs. Magda Linette | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Viktorija Golubic | 6-1, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Claire Liu | 5-7, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Madison Brengle | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |
Tamira Paszek - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Maria Mateas | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-1, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Estelle Cascino | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aimee Knowles | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-0, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 0-4, - Tamira Paszek - scratch | wedstrijd detail |