WEDSTRIJD
01.11.21 | Kwalif. | Rebeka Stolmar | Ferdaous Bahri | 6-0, 3-0, - scratch | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tunisia
13.06.01, 22 Jaar
10209 $
13.06.01, 22 Jaar
10209 $
Rebeka Stolmar vs. Ferdaous Bahri - onderlinge wedstrijden
01.11.21 | Kwalif. | Rebeka Stolmar | Ferdaous Bahri | 6-0, 3-0, Ferdaous Bahri - scratch | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Rebeka Stolmar form & Ferdaous Bahri form
Rebeka Stolmar - laatste wedstrijden
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 1-6, - Rebeka Stolmar - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-72, 2-2, - Rebeka Stolmar - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
08.10.22 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 1-2, - Rebeka Stolmar - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.22 Kwartfinale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Anna Brogan | 1-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Carole Monnet | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Oceane Babel | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zdena Safarova | 0-6, 6-0, 3-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carreras | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mogyorod - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Anna Siskova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
25.07.22 1e ronde | vs. Olga Helmi | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Pellizzari | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Pei-Chi Lee | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
10.07.22 Kwalif. | vs. Kateryna Baindl | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
28.06.22 Kwalif. | vs. Tamara Curovic | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
08.06.22 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-0, 7-60 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
01.06.22 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Aliona Falei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Ferdaous Bahri - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Carol Plakk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Jackson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Taylor Gruber | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aurora Urso | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-76, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wiem Boubaker | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Stefani Webb | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Emma Martellenghi | 6-3, 0-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mahta Khanloo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Conway | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Ben Aba | - Ferdaous Bahri - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Saoirse Breen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yifei Huang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Beverley Nyangon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiaqi Wang | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 3-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Ya Hsin Lee | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 2-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-0, Chahd Berriri - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ya Hsin Lee | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |