WEDSTRIJD
29.05.17 | 1e ronde van de kwal. | Rebeka Stolmar | Milica Vujovic | 6-1, 6-0 | Nis | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
01.10.00, 23 Jaar
01.10.00, 23 Jaar
Rebeka Stolmar vs. Milica Vujovic - onderlinge wedstrijden
29.05.17 | 1e ronde van de kwal. | Rebeka Stolmar | Milica Vujovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Nis | Clay |
Rebeka Stolmar form & Milica Vujovic form
Rebeka Stolmar - laatste wedstrijden
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 1-6, - Rebeka Stolmar - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-72, 2-2, - Rebeka Stolmar - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
08.10.22 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 1-2, - Rebeka Stolmar - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.22 Kwartfinale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Anna Brogan | 1-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Carole Monnet | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Oceane Babel | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zdena Safarova | 0-6, 6-0, 3-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carreras | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mogyorod - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Anna Siskova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
25.07.22 1e ronde | vs. Olga Helmi | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Pellizzari | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Pei-Chi Lee | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
10.07.22 Kwalif. | vs. Kateryna Baindl | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
28.06.22 Kwalif. | vs. Tamara Curovic | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
08.06.22 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-0, 7-60 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
01.06.22 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Aliona Falei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Milica Vujovic - laatste wedstrijden
Vrnjacka Banja - Clay | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mila Mejic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
11.07.18 1e ronde | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Zotova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenija Varesanovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Matea Mihaljevic | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.06.18 Kwalif. | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lorena Gavric | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nis - Clay | ||||
30.05.18 1e ronde | vs. Cemre Anil | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kaposvar - Clay | ||||
05.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Reka Zadori | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tucepi - Clay | ||||
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marlies Szupper | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tiziana Marie Schomburg | 0-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
24.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa-Maria Moser | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Podgorica - Clay | ||||
19.09.17 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
04.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Candace Olivia Pedro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.17 Kwalif. | vs. Tea Faber | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
31.08.17 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.17 1e ronde | vs. Ksenia Domnina | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.17 Kwalif. | vs. Ema Vasic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Vrnjacka Banja - Clay | ||||
23.08.17 1e ronde | vs. Marie Benoit | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.17 Kwalif. | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
10.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Khudoley | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Miletic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Nina Jankovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |