WEDSTRIJD
06.12.20 | 1e ronde van de kwal. | Reka-Luca Jani | Elizaveta Koklina | 6-0, 6-0 | W100+H Dubai | Hard |
STATISTIEKEN
Reka-Luca Jani | Elizaveta Koklina | |
1e Service % | 21/32 (66%) | 18/29 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/21 (86%) | 4/18 (22%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/11 (64%) | 1/11 (9%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/29 (83%) | 7/32 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 49/61 (80%) | 12/61 (20%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Reka-Luca Jani vs. Elizaveta Koklina - onderlinge wedstrijden
06.12.20 | 1e ronde van de kwal. | Reka-Luca Jani | Elizaveta Koklina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W100+H Dubai | Hard |
Reka-Luca Jani form & Elizaveta Koklina form
Reka-Luca Jani - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
15.06.23 3e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Elizaveta Koklina - laatste wedstrijden
W25 Nairobi - Clay | ||||
18.12.23 Kwalif. | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hadassah Grace Msine | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Sophie Luescher | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Zuzanna Pawlikowska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Van Emst | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Alica Rusova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shreya Tatavarthy | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Welker | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Mrvic | 1-0, Andrea Mrvic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hana El Deeb | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Simone | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sahaja Yamalapalli | - Elizaveta Koklina - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Shelby Prince | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Barbare Eristavi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Victoria Kan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sandra Samir | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Guillermina Naya | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |