WEDSTRIJD
01.07.13 | Kwalif. | Reka-Luca Jani | Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | Prerov | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Reka-Luca Jani vs. Gabriela Andrea Knutson - onderlinge wedstrijden
01.07.13 | Kwalif. | Reka-Luca Jani | Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Prerov | Clay |
Reka-Luca Jani form & Gabriela Andrea Knutson form
Reka-Luca Jani - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
15.06.23 3e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Gabriela Andrea Knutson - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-61, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Marilouise Van Zyl | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Hailey Robyn Troup | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Manon Leonard | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Aoi Ito | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 4-6, 6-1, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Oceane Dodin | 7-62, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mingge Xu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Eden Silva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail |