WEDSTRIJD
19.11.20 | 2e ronde | Richel Hogenkamp | Kathinka Von Deichmann | 6-4, 7-64 | W25 Las | Clay |
STATISTIEKEN
Richel Hogenkamp | Kathinka Von Deichmann | |
1e Service % | 61/91 (67%) | 55/78 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/61 (57%) | 32/55 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/30 (50%) | 8/23 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/78 (49%) | 41/91 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/169 (52%) | 81/169 (48%) |
Dubbele fouten | 7 | 7 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Richel Hogenkamp | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Richel Hogenkamp | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Richel Hogenkamp | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Richel Hogenkamp | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Richel Hogenkamp | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Richel Hogenkamp | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Richel Hogenkamp | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Richel Hogenkamp | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Richel Hogenkamp | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Richel Hogenkamp | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Richel Hogenkamp | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Richel Hogenkamp | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Richel Hogenkamp vs. Kathinka Von Deichmann - onderlinge wedstrijden
19.11.20 | 2e ronde | Richel Hogenkamp | Kathinka Von Deichmann | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | W25 Las | Clay |
Richel Hogenkamp form & Kathinka Von Deichmann form
Richel Hogenkamp - laatste wedstrijden
W60 Madrid - Hard | ||||
15.06.22 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
04.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
01.04.22 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.03.22 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.03.22 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
24.02.22 3e ronde | vs. Carol Zhao | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.22 2e ronde | vs. Christina Rosca | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cancun - Hard | ||||
18.02.22 Kwartfinale | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.22 2e ronde | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Lara Salden | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.22 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Marie Benoit | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Traralgon - Hard | ||||
04.01.22 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.22 Kwalif. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Larke | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
26.09.21 Finale | vs. Alina Charaeva | 0-2, - Richel Hogenkamp - scratch | wedstrijd detail | |
25.09.21 Halve finale | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.21 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.09.21 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
19.09.21 Finale | vs. Valeria Bhunu | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.21 Halve finale | vs. Joanne Zuger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Nicole Khirin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 4-2, Eliessa Vanlangendonck - scratch | wedstrijd detail |
Kathinka Von Deichmann - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Katy Dunne | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Celine Naef | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 6-75, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | - Kathinka Von Deichmann - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Audrey Albie | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-70 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Julie Struplova | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Sijia Wei | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 3-0, Fangzhou Liu - scratch | wedstrijd detail |