WEDSTRIJD
07.03.23 | Kwalif. | Rikke De Koning | Vlada Zvereva | 6-4, 3-6, 12-10 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Rikke De Koning | Vlada Zvereva | |
1e Service % | 42/77 (55%) | 51/70 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/42 (43%) | 28/51 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/35 (51%) | 5/19 (26%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/70 (53%) | 41/77 (53%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/147 (50%) | 74/147 (50%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Rikke De Koning | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Vlada Zvereva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rikke De Koning | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Vlada Zvereva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Rikke De Koning | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Vlada Zvereva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Rikke De Koning | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Vlada Zvereva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Rikke De Koning | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Vlada Zvereva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Rikke De Koning | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Vlada Zvereva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rikke De Koning | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Vlada Zvereva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Rikke De Koning | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Vlada Zvereva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Rikke De Koning | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Vlada Zvereva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rikke De Koning | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Vlada Zvereva | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 7-9, 8-9, 9-9, 9-10, 10-10, 11-10 | ||
12-10 |
Holland
04.05.03, 20 Jaar
04.05.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
15.09.01, 22 Jaar
15.09.01, 22 Jaar
Rikke De Koning vs. Vlada Zvereva - onderlinge wedstrijden
07.03.23 | Kwalif. | Rikke De Koning | Vlada Zvereva | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Rikke De Koning form & Vlada Zvereva form
Rikke De Koning - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Severine Deppner | 2-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lyne Thach | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Victoria Rennert | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-1, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Patricija Paukstyte | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Magdalini Adaloglou | 5-7, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 2-0, Mirjana Jovanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Tatarnikova | 2-6, 6-0, 10-5 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akiho Maruyama | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Maria Soacate | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Sina Herrmann | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Chelsea Vanhoutte | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail |
Vlada Zvereva - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Tianmi Mi | 3-6, 7-66, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Daria Frayman | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Vlada Kozak | 6-2, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Helena Buchwald | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-75, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Bulbarella | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Ivashchenko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 14-16 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saara Aerila | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Panna Bartha | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fatemesadat Zanjani | 3-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Rikke De Koning | 4-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Khvatova | 7-5, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | Sevil Yuldasheva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Petja Drame | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Auer | 5-7, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Khaydarshina | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Anita Wagner | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Chiara Catini | 7-5, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |