WEDSTRIJD
13.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Riko Sawayanagi | Andreea Velcea | 6-4, 7-5 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
01.01.01, 23 Jaar
01.01.01, 23 Jaar
Riko Sawayanagi vs. Andreea Velcea - onderlinge wedstrijden
13.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Riko Sawayanagi | Andreea Velcea | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Riko Sawayanagi form & Andreea Velcea form
Riko Sawayanagi - laatste wedstrijden
W25 Daegu - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 6-72, 0-1, - Riko Sawayanagi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Chihiro Takayama | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ai Yamaguchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Fry | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Berezov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Caroline Vernet | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Jaeda Daniel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.23 Kwalif. | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Tokyo - I. hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Miyu Kato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Grass | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 3-6, 0-2, - Riko Sawayanagi - scratch | wedstrijd detail |
Andreea Velcea - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hina Inoue | 7-5, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Kruppa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.11.20 1e ronde | vs. Martha Matoula | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.20 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.19 Kwalif. | vs. Clothilde De Bernardi | 7-64, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rania Azziz | 6-3, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Kwalif. | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kaposvar - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sajur - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Alicia Barnett | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
20.08.19 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 1e ronde | vs. Francesca Bullani | 2-6, 6-4, 4-1, Francesca Bullani - scratch | wedstrijd detail |