WEDSTRIJD
10.04.23 | Kwalif. | Riko Sawayanagi | Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-2 | W25 Osaka | Hard |
STATISTIEKEN
Riko Sawayanagi | Gyeong Seo Lee | |
1e Service % | 38/62 (61%) | 44/59 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/38 (61%) | 20/44 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/24 (54%) | 7/15 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/14 (21%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/59 (54%) | 26/62 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Riko Sawayanagi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Riko Sawayanagi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Riko Sawayanagi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Riko Sawayanagi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Riko Sawayanagi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Riko Sawayanagi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Riko Sawayanagi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Riko Sawayanagi vs. Gyeong Seo Lee - onderlinge wedstrijden
10.04.23 | Kwalif. | Riko Sawayanagi | Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Osaka | Hard |
07.09.22 | 1e ronde | Riko Sawayanagi | Gyeong Seo Lee | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | W15 Yeongwol | Hard |
Riko Sawayanagi form & Gyeong Seo Lee form
Riko Sawayanagi - laatste wedstrijden
W25 Daegu - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 6-72, 0-1, - Riko Sawayanagi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Chihiro Takayama | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ai Yamaguchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Fry | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Berezov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Caroline Vernet | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Jaeda Daniel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.23 Kwalif. | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Tokyo - I. hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Miyu Kato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Grass | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 3-6, 0-2, - Riko Sawayanagi - scratch | wedstrijd detail |
Gyeong Seo Lee - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kavya Khirwar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joell Nichole | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Laquisa Khan | 5-7, 6-3, 10-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Rokusek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Yexin Ma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Laquisa Khan | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Yuna Ohashi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mahaylia Kaori White | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wushuang Zheng | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Guillermina Naya | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bela Tamhankar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Sarah Tatu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Puvill | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Hesse | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Madison Sieg | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 0-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catarina Moreira | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Vanja Gudelj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail |