WEDSTRIJD
26.08.21 | 2e ronde | Riko Sawayanagi | Ramu Ueda | 6-2, 2-6, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Riko Sawayanagi | Ramu Ueda | |
1e Service % | 66/100 (66%) | 47/72 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/66 (59%) | 25/47 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/34 (41%) | 12/25 (48%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 5/14 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/72 (49%) | 47/100 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/172 (51%) | 84/172 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Riko Sawayanagi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Riko Sawayanagi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Riko Sawayanagi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Riko Sawayanagi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Riko Sawayanagi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Riko Sawayanagi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Riko Sawayanagi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Riko Sawayanagi | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Riko Sawayanagi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Riko Sawayanagi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Riko Sawayanagi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 15-40 | ||
Riko Sawayanagi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Riko Sawayanagi vs. Ramu Ueda - onderlinge wedstrijden
26.08.21 | 2e ronde | Riko Sawayanagi | Ramu Ueda | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
18.02.18 | 2e ronde van de kwal. | Riko Sawayanagi | Ramu Ueda | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Perth | Hard |
Riko Sawayanagi form & Ramu Ueda form
Riko Sawayanagi - laatste wedstrijden
W25 Daegu - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 6-72, 0-1, - Riko Sawayanagi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Chihiro Takayama | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ai Yamaguchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Fry | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Berezov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Caroline Vernet | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Jaeda Daniel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.23 Kwalif. | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Tokyo - I. hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Miyu Kato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Grass | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 3-6, 0-2, - Riko Sawayanagi - scratch | wedstrijd detail |
Ramu Ueda - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
25.05.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - scratch | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |