WEDSTRIJD
09.09.21 | 2e ronde | Rina Saigo | Adithya Karunaratne | 7-66, 3-0, - scratch | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Rina Saigo | Adithya Karunaratne | |
1e Service % | 31/60 (52%) | 28/48 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/31 (55%) | 13/28 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/29 (48%) | 10/20 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/48 (52%) | 29/60 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/108 (52%) | 52/108 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Rina Saigo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rina Saigo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rina Saigo | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rina Saigo | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rina Saigo | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rina Saigo | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
0-0 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rina Saigo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Adithya Karunaratne | |
0-0 | ||
3-0 |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rina Saigo vs. Adithya Karunaratne - onderlinge wedstrijden
09.09.21 | 2e ronde | Rina Saigo | Adithya Karunaratne | 7-66, 3-0, Adithya Karunaratne - scratch | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Rina Saigo form & Adithya Karunaratne form
Rina Saigo - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 Halve finale | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Adithya Karunaratne - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
15.12.23 2e ronde | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |