WEDSTRIJD
13.10.22 | 2e ronde | Rina Saigo | Mei Yamaguchi | 4-6, 6-4, 6-2 | W25 Hamamatsu | Carpet |
STATISTIEKEN
Rina Saigo | Mei Yamaguchi | |
1e Service % | 72/122 (59%) | 74/104 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/72 (53%) | 38/74 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/50 (44%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 9/23 (39%) | 7/23 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 56/104 (54%) | 62/122 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 116/226 (51%) | 110/226 (49%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Rina Saigo | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rina Saigo | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rina Saigo | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Rina Saigo | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Rina Saigo | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Rina Saigo | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rina Saigo | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rina Saigo | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rina Saigo | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rina Saigo | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rina Saigo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Rina Saigo | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rina Saigo | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Rina Saigo | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rina Saigo vs. Mei Yamaguchi - onderlinge wedstrijden
24.03.24 | 1e ronde van de kwal. | Rina Saigo | Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W50 Kofu | Hard |
13.10.22 | 2e ronde | Rina Saigo | Mei Yamaguchi | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Hamamatsu | Carpet |
Rina Saigo form & Mei Yamaguchi form
Rina Saigo - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 Halve finale | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Mei Yamaguchi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Yu-Yun Li | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Shuo Feng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Yun Li | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 6-1, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |