WEDSTRIJD
30.08.19 | Kwartfinale | Rina Saigo | Sol Hee Sim | 7-5, 7-5 | W15 Yeongwol | Hard |
STATISTIEKEN
Rina Saigo | Sol Hee Sim | |
1e Service % | 48/60 (80%) | 60/75 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/48 (56%) | 30/60 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/12 (33%) | 3/15 (20%) |
Benutte Breakpoints | 8/9 (89%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/75 (56%) | 29/60 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/135 (54%) | 62/135 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Rina Saigo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sol Hee Sim | |
0-0 | ||
Rina Saigo | 2-0 | |
2-1 | Sol Hee Sim | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rina Saigo | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
4-1 | Sol Hee Sim | |
0-0 | ||
Rina Saigo | 5-1 | |
5-2 | Sol Hee Sim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Rina Saigo | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Sol Hee Sim | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Rina Saigo | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Sol Hee Sim | |
7-5 |
2 | ||
Rina Saigo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Sol Hee Sim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rina Saigo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Sol Hee Sim | |
0-0 | ||
Rina Saigo | 2-2 | |
3-2 | Sol Hee Sim | |
Rina Saigo | 3-3 | |
3-4 | Sol Hee Sim | |
Rina Saigo | 4-4 | |
5-4 | Sol Hee Sim | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30 | ||
Rina Saigo | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-5 | Sol Hee Sim | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
7-5 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
30.04.97, 26 Jaar
30.04.97, 26 Jaar
Rina Saigo vs. Sol Hee Sim - onderlinge wedstrijden
30.08.19 | Kwartfinale | Rina Saigo | Sol Hee Sim | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Yeongwol | Hard |
Rina Saigo form & Sol Hee Sim form
Rina Saigo - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 Halve finale | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Sol Hee Sim - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. On Yu Choi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Han Gyeol Jeong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Minseo Kim (2004) | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hyeseo Shin | 6-4, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dayeon Back | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Rina Saigo | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Ha Yeong Ryu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.19 2e ronde | vs. Sunam Jeong | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Daegu - Hard | ||||
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Qianxin Kong | 6-3, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Changwon - Hard | ||||
20.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Incheon - Hard | ||||
14.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hyojin Kong | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
06.09.17 1e ronde | vs. Jeongyun Lee | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Hyojin Kong | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sangju - Hard | ||||
31.05.17 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.17 Kwalif. | vs. Eun Se Jang | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Goyang - Hard | ||||
22.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Genevieve Lorbergs | 1-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
Incheon - Hard | ||||
15.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Hyunji Noh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.17 Kwalif. | vs. Se Jin Lee | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Changwon - Hard | ||||
08.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Na-Young Lee | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.05.17 Kwalif. | vs. Kimiko Date | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ji Min Park | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
07.09.16 1e ronde | vs. Mi-Ok Kim | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.16 Kwalif. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Hyojin Kong | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
29.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Sumin Kim | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Seunghyun Lee | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Soyeon Park | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |