WEDSTRIJD
05.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Rinko Matsuda | Kseniia Piskareva | 6-3, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
13.09.06, 17 Jaar
13.09.06, 17 Jaar
Rinko Matsuda vs. Kseniia Piskareva - onderlinge wedstrijden
05.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Rinko Matsuda | Kseniia Piskareva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Rinko Matsuda form & Kseniia Piskareva form
Rinko Matsuda - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sarah Tatu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Nina Ugrelidze | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Gatell | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Alejo | 7-5, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Saya Tsutsumi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Miyu Nakashima | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Moeka Miyata | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Uchiyama | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Misaki Doi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 7-65, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ai Yamaguchi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Charaeva | 1-4, - Rinko Matsuda - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Iman Khan | 6-75, 6-0, 10-12 | wedstrijd detail | |
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Martinez De Velasco | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Georgina Hays | 3-6, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Himari Sato | 6-4, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Aely Arai | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Kseniia Piskareva - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Barbora Michalkova | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zumra Balkan | 6-2, 6-76, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. On Yu Choi | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Bochkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Dilek | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ottavia Massetti | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Ofer Kivity | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-72, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Gvinepadze | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maddalena Giordano | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elettra Gradassi | 6-2, 6-72, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beverley Nyangon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Martellenghi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 0-6, 7-65, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Suchankova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Elizaveta Morozova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.22 Kwalif. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mariam Ibrahim | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Lytneva | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Anastasiya Apalikhina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Leena Metwally | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Colling | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |