WEDSTRIJD
28.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Rinon Okuwaki | Marie-Charlot Lonnemann | 7-63, 6-4 | W25 Palma | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
11.09.98, 25 Jaar
11.09.98, 25 Jaar
Rinon Okuwaki vs. Marie-Charlot Lonnemann - onderlinge wedstrijden
28.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Rinon Okuwaki | Marie-Charlot Lonnemann | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Palma | Hard |
Rinon Okuwaki form & Marie-Charlot Lonnemann form
Rinon Okuwaki - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sonal Patil | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Kudashova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Kundali Majgaine | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kashish Bhatia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Kundali Majgaine | 6-3, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Arina Bulatova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Nagomi Higashitani | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 7-5, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Rinko Matsuda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moeka Miyata | 4-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Sunam Jeong | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
06.08.23 Finale | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.08.23 Halve finale | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Ange Oby Kajuru | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Ayumi Miyamoto | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Marie-Charlot Lonnemann - laatste wedstrijden
W15 Erwitte - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Isabella Harvison | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rinon Okuwaki | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Soumeya Anane | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marina De Diego Quinones | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Carrillo Marin | 1-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Horackova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.06.19 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.04.19 Kwalif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kaltenkirchen - Clay | ||||
19.06.18 1e ronde | vs. Juliane Triebe | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
29.05.18 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.18 Kwalif. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Merle Herold | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
21.05.18 Kwalif. | vs. Youmi Zhuoma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Segarelli | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
19.08.13 2e ronde van de kwal. | vs. Johanna Meier | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |