WEDSTRIJD
27.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Riya Bhatia | Romy Koelzer | 4-6, 6-2, 11-9 | W25 Porto | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Riya Bhatia vs. Romy Koelzer - onderlinge wedstrijden
27.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Riya Bhatia | Romy Koelzer | 4-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | W25 Porto | Hard |
Riya Bhatia form & Romy Koelzer form
Riya Bhatia - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-78, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Anjali Rathi | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Rada Zolotareva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Iuliia Iudenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Daria Frayman | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hannah Hafez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Sayaka Ishii | - | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail |
Romy Koelzer - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.20 Kwartfinale | vs. Ani Amiraghyan | - Romy Koelzer - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.11.20 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.20 Halve finale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.20 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.20 Kwartfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.11.20 1e ronde | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.20 Halve finale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.20 Kwartfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.20 Kwartfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.20 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.20 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |