WEDSTRIJD
28.09.21 | 1e ronde | Robin Anderson | Aravane Rezai | 6-3, 6-0 | W80+H Le | Hard |
STATISTIEKEN
Robin Anderson | Aravane Rezai | |
1e Service % | 33/49 (67%) | 20/39 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/33 (82%) | 10/20 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/16 (44%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/39 (59%) | 15/49 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Aravane Rezai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Robin Anderson | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Aravane Rezai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Robin Anderson | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Aravane Rezai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robin Anderson | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Aravane Rezai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Robin Anderson | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Aravane Rezai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Robin Anderson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Aravane Rezai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robin Anderson | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Aravane Rezai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robin Anderson | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Aravane Rezai | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Robin Anderson vs. Aravane Rezai - onderlinge wedstrijden
28.09.21 | 1e ronde | Robin Anderson | Aravane Rezai | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W80+H Le | Hard |
Robin Anderson form & Aravane Rezai form
Robin Anderson - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
17.03.24 Finale | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Katrina Scott | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Aino Alkio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Liv Hovde | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-1, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Sinja Kraus | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 7-5, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Margaux Rouvroy | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Arina Rodionova | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Amandine Monnot | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Lulu Sun | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail |
Aravane Rezai - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katrina Scott | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Gureva | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
03.12.23 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 6-77, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W80+H Le - Hard | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 Kwalif. | vs. Eden Silva | 6-3, 4-1, Eden Silva - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
15.09.21 2e ronde | vs. Angelina Wirges | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Carla Fity | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Helena Mohamed | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 Kwalif. | vs. Georgina Hays | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |