WEDSTRIJD
09.06.21 | 3e ronde | Robin Montgomery | Michaela Laki | 6-2, 6-0 | French Open | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Robin Montgomery | 0-0 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
0-1 | Michaela Laki | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Robin Montgomery | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robin Montgomery | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Robin Montgomery | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Robin Montgomery | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Robin Montgomery | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robin Montgomery | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Michaela Laki | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Robin Montgomery vs. Michaela Laki - onderlinge wedstrijden
09.06.21 | 3e ronde | Robin Montgomery | Michaela Laki | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | French Open | Clay |
Robin Montgomery form & Michaela Laki form
Robin Montgomery - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Astra Sharma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Siegemund | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Solana Sierra | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Elvina Kalieva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Mccartney Kessler | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Louisa Chirico | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 3-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Malkia Ngounoue | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Diane Parry | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
15.08.23 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Michaela Laki - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Jorge | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 6-72, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Selina Dal | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Gaia Parravicini | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Marie Vogt | 0-3, - Michaela Laki - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Selina Dal | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicia Martial | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |