WEDSTRIJD
23.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Romana Cisovska | Olga Terletska | 6-1, 6-2 | W25 Kaposvar | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
19.07.00, 23 Jaar
19.07.00, 23 Jaar
Romana Cisovska vs. Olga Terletska - onderlinge wedstrijden
23.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Romana Cisovska | Olga Terletska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Kaposvar | Clay |
Romana Cisovska form & Olga Terletska form
Romana Cisovska - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Nguyen | 6-1, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Waco - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Fangran Tian | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 2-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 0-3, - Romana Cisovska - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-0, 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Vanda Vargova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Budapest - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
10.09.21 Kwartfinale | vs. Julia Terziyska | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Daria Shalamanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Melania Delai | 1-6, 0-3, - Romana Cisovska - scratch | wedstrijd detail |
Olga Terletska - laatste wedstrijden
W15 Buzau - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyiv - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Liepaja - I. hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kaposvar - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Chornomorsk - Clay | ||||
02.10.18 Kwalif. | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Chornomorsk - Clay | ||||
25.09.18 Kwalif. | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.09.18 1e ronde | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - scratch | wedstrijd detail | |
Kiev - Clay | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bucha - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ivano Frankivsk - Clay | ||||
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tucepi - Clay | ||||
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Chisinau - Clay | ||||
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - scratch | wedstrijd detail | |
03.10.16 Kwalif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chisinau - Clay | ||||
26.09.16 Kwalif. | vs. Valentina Dancenco | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |