WEDSTRIJD
03.09.20 | 2e ronde | Romana Cisovska | Petja Drame | 6-2, 6-1 | W15 Otocec | Clay |
STATISTIEKEN
Romana Cisovska | Petja Drame | |
1e Service % | 25/40 (63%) | 49/66 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/25 (72%) | 25/49 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/15 (80%) | 7/17 (41%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/66 (52%) | 10/40 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Dubbele fouten | ||
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Romana Cisovska | 0-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
1-0 | Petja Drame | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Romana Cisovska | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40 | ||
3-1 | Petja Drame | |
0-0, 40-30[BP], 40-A | ||
4-1 | Petja Drame | |
0-0, A-40[BP] | ||
Romana Cisovska | 5-2 | |
0-0, 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Romana Cisovska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Petja Drame | |
0-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Romana Cisovska | 3-1 | |
0-0, 40-15, A-40 | ||
4-1 | Petja Drame | |
0-0, 30-0, A-40[BP] | ||
5-1 | Petja Drame | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovenia
17.12.04, 19 Jaar
17.12.04, 19 Jaar
Romana Cisovska vs. Petja Drame - onderlinge wedstrijden
03.09.20 | 2e ronde | Romana Cisovska | Petja Drame | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Otocec | Clay |
Romana Cisovska form & Petja Drame form
Romana Cisovska - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Nguyen | 6-1, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Waco - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Fangran Tian | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 2-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 0-3, - Romana Cisovska - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-0, 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Vanda Vargova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Budapest - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
10.09.21 Kwartfinale | vs. Julia Terziyska | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Daria Shalamanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Melania Delai | 1-6, 0-3, - Romana Cisovska - scratch | wedstrijd detail |
Petja Drame - laatste wedstrijden
W35 Wesley - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Taylor Goetz | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Cadence Brace | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-3, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Summer Curtis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Rovira | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Marika Jones | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Nell Miller | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | - Petja Drame - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alja Senica | 3-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vlada Zvereva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tsveta Radeva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Aysegul Mert | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 4-0, Melis Ayda Uyar - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Ada Piestrzynska | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Hanesova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elia Rozanes | 1-4, - Petja Drame - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Naroa Aranzabal | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Pavel | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.10.22 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Duru Soke | 2-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |