WEDSTRIJD
03.08.20 | 1e ronde | Romy Koelzer | Oana Gavrila | 1-6, 6-3, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Oana Gavrila | |
0-0 | ||
Romy Koelzer | 0-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
0-3 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-30 | ||
Romy Koelzer | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
0-5 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Romy Koelzer | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Oana Gavrila | |
0-0 | ||
Romy Koelzer | 4-3 | |
0-0, 30-0 | ||
5-3 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40, 40-40 | ||
6-3 |
3 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-30 | ||
1-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-30 | ||
Romy Koelzer | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
2-1 | Oana Gavrila | |
0-0 | ||
Romy Koelzer | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-2 | |
0-0, 30-0 | ||
5-2 | Oana Gavrila | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Romy Koelzer | 5-3 | |
0-0, 15-15 | ||
5-4 | Oana Gavrila | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Romy Koelzer vs. Oana Gavrila - onderlinge wedstrijden
03.08.20 | 1e ronde | Romy Koelzer | Oana Gavrila | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Romy Koelzer form & Oana Gavrila form
Romy Koelzer - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.20 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.20 Kwartfinale | vs. Ani Amiraghyan | - | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.20 Halve finale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.20 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.20 Kwartfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.11.20 1e ronde | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.20 Halve finale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.20 Kwartfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.20 Kwartfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.20 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.20 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Oana Gavrila - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
24.03.24 Halve finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | wedstrijd detail | |
24.03.24 Finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |